Kontakt:
534-814-814
534-815-815

Kilka słów o firmie AIR MASTER

Zajmujemy się sprzedażą (Mark Compressors, Alup) oraz serwisem sprężarek śrubowych większości marek dostępnych na rynku polskim.
Od początku działalności skupiamy się na profesjonalnych naprawach oraz remontach sprężarek i kompresorów powietrza. Specjalizujemy się w naprawach głównych sprężarek Atlas Copco, Alup, Mark Compressors, Ceccato, Agre, modernizujemy sprężarkownie, zajmujemy się rozbudową i budową nowych instalacji sprężonego powietrza, dobieraniem systemów uzdatniania powietrza. Prowadzimy serwis bieżący powierzonych sprężarek śrubowych. Naszym atutem dzięki któremu ciągle umacniamy swoją pozycję na rynku jest zorganizowany mobilny serwis 24h na dobę, który może większość usterek usunąć bezpośrednio u klienta minimalizując czas przestoju zakładu.

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu budowy, eksploatacji i zasad mechaniki maszyn, dzięki czemu wszystkie naprawy wykonywane są solidnie i dokładnie, co zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług oraz terminową realizację powierzonych zleceń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów staramy się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.
Doświadczenie w branży sprężonego powietrza pozwoliło nam poznać potrzeby rynku i wymagania naszych klientów, a także odpowiednio sprecyzować ofertę firmy.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem / centrum serwisowym sprężarek marki Alup Kompressoren oraz Mark Compressors

Nasza oferta skierowana jest do firm usługowych i zakładów przemysłowych. Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska a w szczególności Nowy sącz, Limanowa, Zakopane, Tarnów, Gorlice, Jasło, Krosno i okolice, jednak dzięki rzetelności i profesjonalizmowi zdobyliśmy również liczne grono zadowolonych klientów z całej Polski.