Kontakt:
534-814-814
534-815-815

Serwis sprężarek śrubowych


Twoja sprężarka uległa awarii?, potrzebujesz fachowego serwisu który zdiagnozuje twoja sprężarkę? - świetnie trafiłeś!
Oferujemy serwis sprężarek śrubowych większości producentów pojawiających się na naszym rynku. Specjalizujemy się w serwisie sprężarek śrubowych Mark Compressors ( z racji posiadania autoryzowanego serwisu) oraz bliźniaczych marek tj. Alup, Ceccato,Chicago Pneumatic, Abac. Dodatkowo prowadzimy serwis sprężarek Atlas Copco, Kaeser, Compair, Boge.

Działamy na terenie całej Polski, jednak najbardziej skupiamy się na terenie polski południowej, południowo wchodniej, w szczególności: Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Tarnów, Jasło, Krosno, Sanok, Rzeszów, Grybów, Gorlice, Zakopane oraz miejscowości znajdujących się w pobliżu tych miast, posiadamy bardzo dobrze wyposażone samochody serwisowe dzięki temu nasz serwis może w dużej ilości przypadków usunąć usterkę bezpośrednio w miejscu stacjonowania kompresora, dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.

W przypadku napraw opieramy się na oryginalnych cześciach zamiennych (zestawach serwisowych) oraz na wysokiej jakości zamiennikach i materiałach eksploatacyjnych renomowanych producentów.

 


Nasz serwis sprężarek śrubowych działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu priorytetem jest dla nas jak najkrótszy czas reakcji od zgłoszenia serwisowego do usunięcia usterki.


Przy zgłoszeniu awarii zawsze potrzebujemy od klienta kilku kluczowych informacji

- Markę sprężarki i model
- Numer seryjny maszyny ( o ile to możliwe)
- Rok produkcji
- Aktualny przebieg kompresora w godzinach
- Opis usterki, objawów usterki (na tyle ile to możliwe)
- Dokładny adres gdzie znajduję się maszyna, numer telefonu do osoby kontaktowej oraz godziny w jakich można przyjechać w celu naprawy sprężarki.

 

Jeśli to możliwe to najlepszym wyjściem jest spisanie wszystkich tych wiadomości i wysłanie ich emailem lub podanie ich przez telefon

Adres do zgłaszania awarii 

 

Telefony kontaktowe

 534-814-814

 534-815-815