Kontakt:
534-814-814
534-815-815

Serwis sprężarek śrubowych


Twoja sprężarka uległa awarii?, potrzebujesz fachowego serwisu który zdiagnozuje twoja sprężarkę? - świetnie trafiłeś!
Oferujemy serwis sprężarek śrubowych większości producentów pojawiających się na naszym rynku.

Działamy na terenie całej Polski, jednak najbardziej skupiamy się na terenie polski południowej, w szczególności: Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Tarnów, Jasło, Rzeszów, i Zakopane oraz miejscowości znajdujących się w pobliżu tych miast, posiadamy bardzo dobrze wyposażony samochód serwisowy dzięki temu nasz serwis może w dużej ilości przypadków usunąć usterkę bezpośrednio w miejscu stacjonowania kompresora, dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.

W przypadku napraw opieramy się wyłącznie na wysokiej jakości częściach zamiennych i materiałach eksploatacyjnych renomowanych producentów.

 


Nasz serwis sprężarek śrubowych działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu priorytetem jest dla nas jak najkrótszy czas reakcji od zgłoszenia serwisowego do usunięcia usterki.


Przy zgłoszeniu awarii zawsze potrzebujemy od klienta kilku kluczowych informacji

- Markę sprężarki i model
- Numer seryjny maszyny ( o ile to możliwe)
- Rok produkcji
- Aktualny przebieg kompresora w godzinach
- Opis usterki, objawów usterki (na tyle ile to możliwe)
- Dokładny adres gdzie znajduję się maszyna, numer telefonu do osoby kontaktowej oraz godziny w jakich można przyjechać w celu naprawy sprężarki.

 

Jeśli to możliwe to najlepszym wyjściem jest spisanie wszystkich tych wiadomości i wysłanie ich emailem lub podanie ich przez telefon

Adres do zgłaszania awarii 

 

Telefony kontaktowe

 534-814-814

 534-815-815