Kontakt:
534-814-814
534-815-815

Sprężarki Airpol

Airpol - N na zbiorniku 500 litrów (4kW - 11kW)

Sprężarki tłokowe Airpol N charakteryzuje pełna automatyka pracy w tym zabezpieczenie przed brakiem lub zanikiem smarowania, sterowanie pracą za pomocą regulatora ciśnienia, smarowanie za pomocą pompy oleju (nie jest tutaj stosowane smarowanie rozbryzgowe jak w przypadku 99% producentów sprężarek tłokowych). Sposób rozruchu silnika (powyżej 4kW) w systemie gwiazda / trójkąt. Napęd jest przenoszony za pośrednictwem przekładni pasowej.

Cechy odróżniające sprężarki Airpol serii N od innych sprężarek tłokowych dostępnych na rynku:
- smarowanie zrealizowane za pomocą pompy oleju
- czujnik ciśnienia oleju - licznik motogodzin
- wysoka jakość wykonania potwierdzona certyfikatem ISO 9001 - wysoka rzeczywista wydajność tłoczenia (wydajność podawana na tłoczeniu)
- niskie obroty sprężarki, a co za tym idzie wysoka żywotność podzespołów
- niskie koszty eksploatacji
- rozruch „gwiazda – trójkąt”
$0.00

Oferujemy profesjonalne przemysłowe sprężarki tłokowe firmy Airpol o wydajności od 30 do 70m3/h ( 500l/min do 1160 l/min) i mocy silnika od 4kW do 11 kW. Sprężarki tłokowe serii N przeznaczone są do pracy w zakładach przemysłowych, warsztatach mechanicznych, stacjach obsługi samochodów itp.

Maszyny te przeznaczone są do pracy w ciężkich warunków eksploatacyjnych. Są to sprężarki, dwustopniowe, o układzie cylindrów V, standardowo wykonane na zbiornikach 240 lub 400-litrowych.Największe zalety tych sprężarek to niezawodność i wysoka wydajność. Zastosowane są tu sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, maszyny te przeszły pomyślnie testy zasilając w powietrze lokomotywy kolejowe. Dowodem ich niezawodności są 24 miesiące gwarancji na wszystkie podzespoły.