Kontakt:
534-814-814
534-815-815

Sprężarki Mark

Mark - MSL (4kW - 15kW)

Sprężarki serii MSL cechuje maksymalna wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Stopień śrubowy odznacza się wysoką sprawnością, dzięki czemu uzyskiwana jest doskonała wydajność. W wyniku tego koszty uzyskania sprężonego powietrza są znacząco niższe w porównaniu ze sprężarkami tłokowymi, przy tej samej ilości zużytej energii.

Zalety:

- łatwy dostęp do pasków klinowych i filtrów
- maksymalnie uproszczona budowa
- wydajny i cichy stopień śrubowy
- niskie koszty eksploatacji
- atrakcyjna cena
$0.00

Mark - MSA (4kW - 15kW)

Wysoka wydajność, cicha praca, łatwy montaż i obsługa stawiają sprężarki MSA na czele wśród obecnie dostępnych sprężarek na rynku.
Dzięki zastosowaniu elementów o wysokiej wytrzymałości oraz dzięki wysokiej wydajności naszych najnowszych linii montażowych możemy zaoferować sprężarki godne zaufania. Poprzez racjonalne rozmieszczenie elementów i użycie jak najmniejszej liczby części ulegających niszczeniu, zredukowano koszty eksploatacji.

$0.00

Mark - MSB (11kW - 30kW)

Zaawansowana technologia na użytek specjalistyczny To argumenty przemawiające za MSB – niewielkie sprężarki śrubowe z olbrzymią wydajnością. Na etapie konstrukcji dużą wagę przywiązano do doboru materiałów i elementów najwyższej jakości. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie poparte tysiącami opinii klientów doprowadziły serię sprężarek MSB niemal do perfekcji.

Sterownik mikroprocesorowy ES4000 zainstalowany w MSB jest systemem sterującym zaprojektowanym z myślą o sprężarkach średniej i dużej mocy. Sterowanie regulatorem ES4000 pozwala użytkownikowi zmniejszyć zużycie energii elektrycznej podczas pracy na biegu jałowym dzięki „inteligentnemu wyłączaniu”. Na podstawie zużycia sprężonego powietrza i zaprogramowanej maksymalnej liczby rozruchów na godzinę, regulator po każdym cyklu oblicza minimalny możliwy czas pracy na odciążeniu.
$0.00

Mark - MSC (30kW - 45kW)

Seria sprężarek MSC / MSD są to maszyny dla dużych zakładów produkcyjnych mających spore zapotrzebowanie na sprężone powietrze. Urządzenia te wyposażone są w sterownik ES4000 lub ES4000 Advanced. Jest on gwarantem, że stosunkowo duży silnik sprężarki, będzie zużywał tylko taką ilość energii elektrycznej jaka jest niezbędna. Kompresory są produkowane w zakładach Atlas Copco z najlepszej jakości komponentów i przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych.
$0.00

Mark RMA (7kW-15kW)

RMA 7.5-15 IVR z napędem bezpośrednim
Sprężone powietrze to napęd zakładu przemysłowego. A zatem dobór właściwej sprężarki jest niezmiernie ważny. Wybór jednego z naszych modeli RMA IVR, wysokiej klasy olejowych sprężarek śrubowych to właściwe rozwiązanie.
Niezawodne zasilanie w sprężone powietrze i efektywność tych sprężarek to jest to, czego potrzebuje każda firma. Nowa RMA IVR w sposób ciągły śledzi zapotrzebowanie na sprężone powietrze i dopasowuje swoją wydajność poprzez automatyczną regulację prędkości obrotowej. Połączenie innowacyjnego rozwiązania z bezpośrednim napędem skutkuje oszczędnością energii rzędu 35 % i znacznie zmniejsza całkowite koszty eksploatacji sprężarki nawet o 25 %.
$0.00

Mark RMB (15kW-37kW)

Ta seria sprężarek śrubowych MARK to niezastąpione źródło zasilania zakładu przemysłowego w sprężone powietrze. Są one wyposażone w najnowszej generacji stopień śrubowy o profilu asymetrycznym o podwyższonej sprawności i trwałości. Jego optymalna charakterystyka w szerokim paśmie obrotów sprawia, iż sprężarki zmienno-obrotowe RMB IVR zajmują czołową pozycję w zakresie energooszczędnych rozwiązań. Dzięki tej technologii oraz nowoczesnemu systemowi przeniesienia napędu, użytkownicy sprężarek RMB IVR mogą osiągnąć oszczędności energetyczne rzędu 35%. Niezawodna konstrukcja tych urządzeń w powiązaniu z oferowanym planem serwisowym dają gwarancję niezawodnej pracy sprężarki.
$0.00

Mark RMC (30kW-45kW) Mark RMD (55kW-75kW)

Seria sprężarek RMC / RMD są to maszyny z przekładniowym przeniesieniem napędu przeznaczone dla dużych zakładów produkcyjnych mających spore zapotrzebowanie na sprężone powietrze. Urządzenia te wyposażone są w sterownik ES4000 lub ES4000 Advanced. Jest on gwarantem, że stosunkowo duży silnik sprężarki, będzie zużywał tylko taką ilość energii elektrycznej jaka jest niezbędna. Kompresory są produkowane w zakładach Atlas Copco z najlepszej jakości komponentów i przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych.

Wybór niezwykle trwałego rozwiązania opartego na przekładni daje następujące korzyści:
- wysoka wydajność przy niskim zapotrzebowaniu mocy
- niższe koszty obsługi serwisowej
- eliminacja strat w układzie napędowym
- brak konieczności naciągu i wymiany pasów napędowych
- brak konieczności wymiany sprzęgieł przenoszących napęd
$0.00

Mark RME (75kW-110kW)

Seria sprężarek Mark RME są to maszyny z przekładniowym przeniesieniem napędu przeznaczone dla dużych zakładów produkcyjnych mających duże i bardzo duże zapotrzebowanie na sprężone powietrze. Urządzenia te wyposażone są w sterownik ES4000 lub ES4000 Advanced. Jest on gwarantem, że stosunkowo duży silnik sprężarki, będzie zużywał tylko taką ilość energii elektrycznej jaka jest niezbędna. Kompresory są produkowane w zakładach Atlas Copco z najlepszej jakości komponentów i przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych.

Wybór niezwykle trwałego rozwiązania opartego na przekładni daje następujące korzyści:
- wysoka wydajność przy niskim zapotrzebowaniu mocy
- niższe koszty obsługi serwisowej
- eliminacja strat w układzie napędowym
- brak konieczności naciągu i wymiany pasów napędowych
- zwiększenie niezawodności do maksimum
$0.00

Sprężarki Mark to urządzenia najwyższej jakości sprawdzające się z powodzeniem w wielu zakładach przemysłowych. Ciężko wyobrazić sobie przemysł bez kompresorów powietrza, a że sprężarki Mark cechują się znakomitą efektywnością lokuje je to w  sciśłej czołówce producentów sprężarek powietrza.

Firma MARK Compressors posiada blisko 50 lat doświadczenia w produkcji sprężarek śrubowych i systemów uzdatniania spreżonego powietrza, i jest liderem na rynku sprężonego powietrza w swojej klasie. Oferuje pełną gamę sprężąrek śrubowych, osuszaczy, filtórw oraz narzędzi i akcesoriów.

Od roku 1998 stała się częścią grupy Atlas Copco. Fakt ten sprawił, że położono duży nacisk na przeprojektowanie całego zakresu produktów oraz opracowuje nowe produkty, dlatego też dziś ponad 90% produktów firmy MARK ma mniej niż 3 lata.

W ten sposób otrzymano produkt o wysokiej jakości i niezawodności minimalizujący koszty utrzymania. Włożono wiele pracy, aby sprężarki były tak ciche jak tylko to możliwe, dlatego poziom hałasu kompresorów MARK jest wzorcem dla konkurencji.