Kontakt:
534-814-814
534-815-815

Sprężarki ALUP

Allegro 8-14 (7,5kW - 15kW)

Allegro 8-14 z napędem bezpośrednim i przetwornicą częstotliwości
Sprężone powietrze to napęd zakładu przemysłowego. A zatem dobór właściwej sprężarki jest niezmiernie ważny. Wybór jednego z naszych modeli Alup Allegro, wysokiej klasy olejowych sprężarek śrubowych to właściwe rozwiązanie.
Niezawodne zasilanie w sprężone powietrze i efektywność tych sprężarek to jest to, czego potrzebuje każda firma. Kompresory Alup Allegro w sposób ciągły śledzi zapotrzebowanie na sprężone powietrze i dopasowuje swoją wydajność poprzez automatyczną regulację prędkości obrotowej. Połączenie innowacyjnego rozwiązania z bezpośrednim napędem skutkuje oszczędnością energii rzędu 35 % i znacznie zmniejsza całkowite koszty eksploatacji sprężarki nawet o 25 %.
$0.00

Allegro 15-36 (15kW-37kW)

Ta seria sprężarek śrubowych Alup Kompressoren to niezastąpione źródło zasilania zakładu przemysłowego w sprężone powietrze. Są one wyposażone w najnowszej generacji stopień śrubowy o profilu asymetrycznym o podwyższonej sprawności i trwałości. Jego optymalna charakterystyka w szerokim paśmie obrotów sprawia, iż sprężarki zmienno-obrotowe Allegro zajmują czołową pozycję w zakresie energooszczędnych rozwiązań. Dzięki tej technologii oraz nowoczesnemu systemowi przeniesienia napędu, użytkownicy sprężarek Alup Allegro mogą osiągnąć oszczędności energetyczne rzędu 35%. Niezawodna konstrukcja tych urządzeń w powiązaniu z oferowanym planem serwisowym dają gwarancję niezawodnej pracy sprężarki.
$0.00

Largo 15-36 (15kW-37kW)

Ta seria sprężarek śrubowych Alup Kompressoren to niezastąpione źródło zasilania zakładu przemysłowego w sprężone powietrze. Są one wyposażone w najnowszej generacji stopień śrubowy o profilu asymetrycznym o podwyższonej sprawności i trwałości. Jego optymalna charakterystyka w szerokim paśmie obrotów sprawia, iż sprężarki Largo zajmują czołową pozycję w zakresie energooszczędnych rozwiązań. Dzięki tej technologii oraz nowoczesnemu systemowi przeniesienia napędu, użytkownicy sprężarek Alup Largo mogą osiągnąć wymierne oszczędności energetyczne. Niezawodna konstrukcja tych urządzeń w powiązaniu z oferowanym planem serwisowym dają gwarancję niezawodnej pracy sprężarki.
$0.00

Sprężarki Alup Kompressoren to urządzenia najwyższej jakości sprawdzające się z powodzeniem w wielu zakładach przemysłowych. Ciężko wyobrazić sobie przemysł bez kompresorów powietrza, a że sprężarki Alup cechują się znakomitą efektywnością lokuje je to w  sciśłej czołówce producentów sprężarek powietrza.

Firma Alup Kompressren posiada blisko 100 lat doświadczenia (rok założenia 1923) w produkcji sprężarek śrubowych i systemów uzdatniania spreżonego powietrza, a od momentu wcielenia firmy Alup do grupy Atlas Copco jest liderem na rynku sprężonego powietrza w swojej klasie. Oferuje pełną gamę sprężarek śrubowych, osuszaczy, filtórw oraz narzędzi i akcesoriów.

Firma Alup Kompressoren jest częścią grupy Atlas Copco. Fakt ten sprawił, że położono duży nacisk na przeprojektowanie całego zakresu produktów oraz opracowuje nowe produkty, korzystające z najlepszych rozwiązań firmy Atlas Copco

W ten sposób otrzymano produkt o najwyższej jakości i niezawodności minimalizujący koszty utrzymania. Włożono wiele pracy, aby sprężarki były tak ciche jak tylko to możliwe, dlatego poziom hałasu kompresorów Alup jest wzorcem dla konkurencji.